Nüans Life Country Mobilya,

KURUMSAL

KURUMSAL

1975 yılında babamız Ayhan Demircioğlu Kadıköy Fikirtepe de Demircioğlu Mobilyanın ilk temellerini attı. İlk kurulduğu yıllarda, mobilyanın butik olarak üretim aşamasında olan firmamız, zaman için de bulunduğu durumu bir adım öteye taşımak için, Demircioğlu Mobilya olarak üretim bilgisinin ve tecrübesinin verdiği güç ile MODOKO da üretici mağaza konsept ‘ine ilk adımını attı.

2001 yılı yani milenyumun ardından ülkemizde markalaşma değer kazandığı için baba Ayhan Demircioğlu “Kalite ayrıntıda gizlidir…” İlkesinden hareket ederek Nüans yani “ayrıntıyı” hedef alarak Nüans Mobilya markasını hayata geçirdi. O yıllarda modern tarz mobilyalar revaçta olduğundan uzun yıllar bu tarz mobilyaları hem üretti, hem de satışını yaptı.

Edinilen bunca tecrübenin ardından evlat Abdullah Demircioğlu da 2007 yılında İç Mimarlık mezunu olarak Nüans Mobilya bünyesine dahil oldu. Firma iç bünyesinde bir iç Mimar barındırmanın avantajı ile 2010 yılında proje bazlı çalışmalara yöneldi. Bu süreç firmanın modern tarzı dışında birçok tarzda mobilya üretimi yapmasına sebebiyet verdi. Firmanın üretim tecrübesi ve bilgisinin yanına, diğer tarz ve stillerde mobilya üretimi yapma kabiliyetini arttırdı.

Günümüz zamanı geldiğinde tüm mobilya tarzlarının üretim alt yapısına sahip olan firmamız ana tarz olarak kendine Country tarzı konseptini seçti. Fakat butik mobilya konseptinden de vazgeçmedi. 

Tüm bildiklerinizi unutun, biz en iyisiyiz… sloganı ile hali hazırda Country ve Butik Tarzda Mobilya projelendirme, üretim ve satışını yapmaya devam etmektedir.